Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/YAGE/domains/tomaszkwiecinski.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Związki |

Związki

Tomasz Kwieciński Związki

Kiedy druga osoba już Cię wybrała i pozwoliła Ci się wybrać, następuje moment kiedy wasze ścieżki łączą się na innym poziomie i przechodzicie na poziom MY zamiast dwóch JA. Jednocześnie, oprócz możliwości zupełnie nowych i pięknych doświadczeń, pojawia się mnóstwo praktycznych problemów dotyczących tego jak zgrać ze sobą dwie osoby, które do tej pory żyły oddzielnie.

Od praktycznych strategii jak podzielić obowiązki domowe poprzez o wiele bardziej skomplikowanie zrozumienie tego jak nauczyć się iść na kompromis jednocześnie zachowując swoje granice, jak dopasować swoje seksualne zwyczaje, jak zachować odrębność jednocześnie będąc podłączonym do świętości jaka was łączy, jak dekonstruować nieuchronne kotwice z relacji z rodzicami i jak odnajdywać mechanizmy w które razem wchodzicie. Aż do jednej z najważniejszych nauk: jak naprawdę być z drugą osobą, a nie tylko za jej pomocą zalepiać swoje braki spowodowane nieprzyjemnymi uczuciami z dzieciństwa.

Jeśli macie związkowe problemy, nawet jeśli jesteście na skraju rozstania, ale wciąż macie motywacje do pracy nad sobą i dania sobie kolejnej szansy – wiedzcie, że póki motywacja jest, póty jest szansa na przetrwanie relacji. Jednocześnie zachęcam, by nie popełniać klasycznego błędu dbania o związek dopiero wtedy, gdy pojawiają się problemy. I jeśli chciałbyś po prostu dowiedzieć się, jak możecie wejść jeszcze głębiej i stworzyć wyjątkowy, wielopoziomowy związek w którym wzrastacie razem zarówno oddzielnie jak i razem jako para – możesz zamówić coaching dotyczący tego właśnie obszaru.

Jeśli chcesz pozbyć się problemów, które Cię trapią albo rozwinąć swoje umiejętności i potencjał, a tym samym podnieść jakość swojego życia zapraszamy na Coaching.

Z aktualnym cennikiem możesz zapoznać się na podstronie Cennik sesji indywidualnych

Skontaktuj się:

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.