Uzależnienia

Uzależnienia

Podjąłeś decyzję, że chciałbyś pożegnać się z alkoholem, papierosami, innymi narkotykami, hazardem, masturbacją, seksem czy jakimkolwiek innym szkodliwym nałogiem i potrzebujesz wskazówek jak skutecznie to zrobić? A może dopiero zbierasz się do podjęcia takiej decyzji i szukasz inspiracji? Trafiłeś w dobre miejsce! Tutaj dostaniesz całe potrzebne KNOW HOW związane z uwalnianiem się od nałogu.

Pamiętaj jednak – nikt nie zrobi tego za ciebie!

Twoja świadoma decyzja jest pierwszym kluczowym krokiem. Jednak ktoś opierający się na doświadczeniu i znajomości działania umysłu, może Cię pokierować jak najlepszą drogą, czasem popchnąć o krok naprzód, a czasem zawrócić z niewłaściwej ścieżki.

Każdy nałóg jest inny, a jednocześnie wszystkie są podobne. Znając dziesiątki mechanizmów, które są w nich podobne i poznając Ciebie

Jeśli chcesz pozbyć się problemów, które Cię trapią albo rozwinąć swoje umiejętności i potencjał, a tym samym podnieść jakość swojego życia zapraszamy na Coaching.

Z aktualnym cennikiem możesz zapoznać się na podstronie Cennik sesji indywidualnych

Skontaktuj się:

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.