Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/YAGE/domains/tomaszkwiecinski.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Umiejętności i wiedza |

Umiejętności i wiedza

Umiejętności i wiedza

Być może nie masz większych problemów w życiu, ale chciałbyś nabyć określoną umiejętność albo poznać jakąś konkretną dziedzinę wiedzy. Coaching w tym wydaniu może być jednoosobowym szkoleniem na wybrany przez Ciebie temat.

Możesz wybierać z szerokiej gamy tematów: NLP, hipnoza, modelowanie, neuromarketing, duchowość, oczyszczanie organizmu, szamanizm, inteligencja socjalna, seksualność i wiele innych – wszystko z dziedziny rozwoju osobistego, co kiedykolwiek było prezentowane przeze mnie na szkoleniach. Od kilku lat zajmuję się tym zawodowo i chętnie podzielę się z Tobą wszystkim , czego przez te lata się dowiedziałem, podając Ci w pigułce odpowiednie informacje które zebrałem uczęszczając na liczne warsztaty i czytając dziesiątki książek, a następnie sprawdzając to w praktyce.

Jeśli chcesz pozbyć się problemów, które Cię trapią albo rozwinąć swoje umiejętności i potencjał, a tym samym podnieść jakość swojego życia zapraszamy na Coaching.

Z aktualnym cennikiem możesz zapoznać się na podstronie Cennik sesji indywidualnych

Skontaktuj się:

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.