Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/YAGE/domains/tomaszkwiecinski.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Self coaching |

Self coaching

Self Coaching

Od czasu do czasu, jak każdemu innemu człowiekowi, przytrafiają Ci się problemy. Większość z nich z pewnością rozwiązujesz sam. Zdarza się jednak, że niektóre przekraczają Twoje obecne możliwości. Możesz potrzebować spojrzenia z boku, dodatkowej wiedzy, wsparcia w trudnym procesie lub poskładania wszystkich elementów w jedną, spójną całość.

Korzystając z bogatego doświadczenia w ogromnej ilości systemów pracy z ludźmi oraz w tworzeniu własnych, postaram się zrobić wszystko, aby nakierować Cię na znalezienie rozwiązania Twojego problemu. Zarówno jeśli jest on wynikiem burzliwej przeszłości, jak i aktualnej sytuacji życiowej. Celem takiej pracy jest uzyskanie przez Ciebie więcej wolności i świadomości.

Niektórzy sądzą, że charakter jest stały i podstawowe wzorce z którymi człowiek żyje pozostają niezmienne. Jeśli masz inne zdanie, możesz skorzystać z oferty, która jest moją specjalnością – spędzam na tym ponad tysiąc godzin rocznie, uzyskując często efekty u osób, którym nie pomagały nawet terapie i praca z psychiatrami. Nie musisz mieć oczywiście aż tak dużego problemu by się zgłosić – chętnie pomagam również w sytuacjach o wiele mniej dramatycznych, chociażby takich jak pozbycie się niechęci do pisania pracy
magisterskiej.

Jeśli chcesz pozbyć się problemów, które Cię trapią albo rozwinąć swoje umiejętności i potencjał, a tym samym podnieść jakość swojego życia zapraszam na Coaching.

Z aktualnym cennikiem możesz zapoznać się na podstronie Cennik sesji indywidualnych

Skontaktuj się:

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.