Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/YAGE/domains/tomaszkwiecinski.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Relacje damsko-męskie |

Relacje damsko-męskie

relacje damsko-męskie

Relacje między kobietami i mężczyznami, składające się z wysyłania sygnałów, dreszczyku emocji, prezentacji zasobów, randek, wzajemnej fascynacji, stopniowego otwierania serca, dotyku i zwieńczone głębokim kontaktem fizycznym, a często związaniem się na dłużej – to jedna z najbardziej wpływających na poczucie szczęścia kontekstów.

O ile jednak zwierzętom proces dobierania się w pary wychodzi bez większych komplikacji, o tyle ludzie mimo najszczerszych chęci, nie będąc uczeni w szkole jak komunikować się z płcią przeciwną, zbierają przez lata mniejszy lub większy bagaż bloków, zahamowań, nieadaptacyjnych przekonań, traum, niepewności czy nauczonych przez rodziców schematów, które po prostu nie działają tak jak powinny. Nie zawsze bowiem jest tak różowo, że każdy etap zawierania znajomości przechodzi bez zastrzeżeń, wśród ekscytujących, a jednocześnie pełnych błogości wrażeń.

I tak, da się tego wszystkiego oduczyć i poczuć prawdziwa satysfakcję z namiętnych spotkań z płcią przeciwną, która rozpozna w Tobie niepowtarzalną osobę, jaką jesteś naprawdę. Zarówno jeśli nie jesteś zadowolony/a ze swoich relacji, jak i w przypadku gdy chcesz jedynie doszlifować pewne elementy możesz skorzystać z pomocy specjalisty, który zadba o to, by połączyć wiedzę na temat zachowań ludzi z odłupywaniem zbędnego pancerza z Twojej głowy, a nade wszystko z autentycznością i podróżą wgłąb siebie, po to byś znalazł/a Twoją własną wyjątkowość, która jest tak naprawdę najlepszym sposobem na udane relacje.

Jeśli chcesz pozbyć się problemów, które Cię trapią albo rozwinąć swoje umiejętności i potencjał, a tym samym podnieść jakość swojego życia zapraszam na Coaching.

Z aktualnym cennikiem możesz zapoznać się na podstronie Cennik sesji indywidualnych

Skontaktuj się:

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.