Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/YAGE/domains/tomaszkwiecinski.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Public Speaking |

Public Speaking

Public speaking

Lęk przed wystąpieniami publicznymi to najpowszechniejsza fobia w dzisiejszych czasach. Jest tak zarówno z powodu pierwszych nieprzyjemnych kotwic założonych w szkole, projekcji własnych krytycznych myśli o sobie na publiczność czy też po prostu z braku doświadczenia oraz umiejętności fachowego występowania na scenie.

Polecamy skorzystać z doświadczenia kogoś, kto prowadzi szkolenia prawie tysiąc godzin rocznie, by nauczyć się zarówno podejścia do samego przebywania na scenie jak i konkretnych narzędzi – takich jak budowa prezentacji, odpowiednia postawa ciała, gestykulacja, umiejętność opowiadania wciągających emocjonalnie i uczących historii, dopasowanie i motywowanie publiczności.

Zobaczysz, że bycie dobrym mówcą nie jest cechą wrodzoną, lecz tak jak większości rzeczy, również tego można się nauczyć.

Jeśli chcesz pozbyć się problemów, które Cię trapią albo rozwinąć swoje umiejętności i potencjał, a tym samym podnieść jakość swojego życia zapraszamy na Coaching.

Z aktualnym cennikiem możesz zapoznać się na podstronie Cennik sesji indywidualnych

Skontaktuj się:

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.