Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/YAGE/domains/tomaszkwiecinski.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Podróż duchowa |

Podróż duchowa

Gdy ludzie w naszym kraju myślą o duchowości, najczęściej kojarzy im się albo surowy ksiądz albo ktoś ubrany we wschodnie szaty, używający niezrozumiałych słów i sprawiający wrażenie kompletnie oderwanego od życia. Nic więc dziwnego, że duża liczba tych, którzy postanowili czerpać z życia pełnymi garściami trzyma się od tej sfery życia z daleka.

Tymczasem w USA szkolenia z medytacji czy jogi zaczęły już robić furorę nawet wśród biznesmanów. W tamtejszych firmach odkryto, że pracownicy, którzy są o wiele bardziej radośni, uważni czy zrelaksowani nie tylko pracują wydajniej, ale również o wiele rzadziej dotyka ich wypalenie zawodowe lub choroby cywilizacyjne.

W życiu codziennym praktyki duchowe mogą być czymś zupełnie innym niż niedzielna godzina dla odbębnienia obowiązku, ale również służyć jako sposób na odnalezienie spokoju, radzenie sobie z emocjami, pogłębienie relacji, a nawet urozmaicenie łóżkowych igraszek.

Współczesna nauka coraz chętniej bada też praktyki duchowe pochodzące z różnych kultur, często wykazując ich pozytywny wpływ i możliwość skutecznego wykorzystania również w takich obszarach jak zdrowie fizyczne, resocjalizacja czy choroby psychiczne.

Jeśli tylko będziesz zainteresowany – pokażę Ci co może zaoferować świat duchowości, zarówno jeśli jesteś początkujący na ścieżce, jak i jeśli spędziłeś na niej sporo czasu i chciałbyś poznać zaawansowane metody pracy ze świadomością. Zrobię to nie przywiązując się do żadnego systemu religijnego, lecz czerpiąc pełnymi garściami z wielu odłamów szamanizmu, duchowości, religii oraz tysięcy godzin spędzonych na własnych eksperymentach.

Nie będę Cię uczył doktryn i dogmatów, ale zaproszę do doświadczeń, podczas których możesz poznać siebie na najgłębszym poziomie. Pokażę Ci zarówno skuteczne sposoby pracy, pomogę przez nie przejść jak i ukażę pułapki (i sposoby wychodzenia z nich), w które łatwo można wpaść podczas tej drogi. Zawsze jednak to Ty będziesz tym, który będzie stawiał na niej kroki.

Jeśli chcesz pozbyć się problemów, które Cię trapią albo rozwinąć swoje umiejętności i potencjał, a tym samym podnieść jakość swojego życia zapraszam na Coaching.

Z aktualnym cennikiem możesz zapoznać się na podstronie Cennik sesji indywidualnych

Skontaktuj się:

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.