Komunikacja

Szybka nauka

Komunikacja zaczyna się już zanim otworzysz usta i przejawia się poprzez każde wypowiedziane słowo, gest, minę czy spojrzenie. Gdy poznasz znaczenie i działanie lingwistyki, metafor, rapportu, kotwic, matryc, hipnozy konwersacyjnej, instalacji, gier statusowych czy sposobów pogłębiania relacji – zobaczysz jak przekazać to, co chcesz przekazać w języku zrozumiałym dla rozmówcy tak, by odebrał dokładnie to, co chciałeś nadać.

Lepsze wyrażanie emocji i mocne wchodzenie w męską czy kobiecą energię pomoże Ci dotrzeć do bardziej uczuciowej sfery człowieka. A gdy nauczysz się kalibrować – będziesz z łatwością rozpoznawał metaprogramy, emocje, przekonania i wartości innych. I wreszcie najważniejsza sprawa do odkrycia – Twój autentyczny przekaz, Twoja prawdziwa piosenka, Twoja głębia – coś absolutnie nie do podrobienia.

Od lat pracuję nad tym, żeby docierać do przeróżnych grup ludzi i uświadamiać im najbardziej istotne, często rewolucyjne, a czasem bolesne perspektywy na ich życie w taki sposób, by potrafili na nie spojrzeć z otwartością. Wiem, że zdarzają się delikatne sytuacje, gdy kwestia jednego źle dobranego słowa lub jednego udanego przykładu może przesądzić sprawę. Wiem również, jak przez brak odwagi by wrazić swoje autentyczne zdanie można zaprzepaścić wielką szansę. I wiem, w jaki sposób tych wszystkich barier komunikacyjnych zacząć się pozbywać.

Jeśli również chciałbyś poznać tajniki komunikacji i zrozumieć procesy, które do tej pory były automatyczne oraz odblokować to, co było przez lata zablokowane – jest to oferta dla Ciebie.

Z aktualnym cennikiem możesz zapoznać się na podstronie Cennik sesji indywidualnych

Skontaktuj się:

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.