Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/YAGE/domains/tomaszkwiecinski.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Sesje indywidualne |

Sesje indywidualne

W indywidualnej pracy stosuję metody terapii transpersonalnej, behawioralnej, transgeneracyjnej oraz coachingu. Mimo iż metody niejednokrotnie różnią się między sobą – bardzo często klienci potrzebują kombinacji kilku z nich, by móc trwale rozwiązać swojego problemy. Wszystko zależy od potrzeb klienta i staram się nie ograniczać sztywnymi zasadami dotyczącymi każdej z form pracy, jeśli uznamy, że sytuacja tego wymaga. Ilość i czas spotkań również uzależniamy od tego, jakie są preferencje i potrzeby klienta.

Cennik:

Cena sesji indywidualnej na żywo:
1h – 500 zł
2-4h – 400 zł/h
Pakiet 5 h – 1800 zł
Pakiet 10 h – 3400 zł
Pakiet 100 h – 31 000 zł
Przy większej liczbie godzin, lecz innej niż wymienione – możliwość negocjacji.

Istnieje także możliwość zamówienia sesji indywidualnej przez Skype lub inne komunikatory online.
1h – 350 zł
Pakiet 5 h – 1625 zł
Pakiet 10 h – 3000 zł

Przy większej liczbie sesji możliwość negocjacji.

Przy każdym pakiecie ustalamy czas możliwy na jego wykorzystanie – (jeśli nie zaznaczymy inaczej jest to rok). Po upływie tego czasu klient zobowiązany jest dopłacić do pełnej kwoty, jeśli nie zrobił tego wcześniej.

Jeśli chcesz pozbyć się problemów, które Cię trapią albo rozwinąć swoje umiejętności i potencjał, a tym samym podnieść jakość swojego życia – zapraszamy!.
Skontaktuj się z nami:  info@tomaszkwiecinski.pl

SESJA KRYZYSOWA
W kryzysowej sytuacji (lub jeśli klient ma po prostu takie preferencje) można zamówić sesję, która odbędzie się w ciągu najbliższych 24 godzin. Cena za takie spotkanie wynosi 850 zł za każdą godzinę.

SESJA Z DOJAZDEM
Istnieje możliwość zamówienia coachingu w dowolne miejsce w Polsce i na świecie. Oprócz standardowej ceny sesji, klient pokrywa też w takim wypadku koszty dojazdu oraz koszt czasu dojazdu – 50% stawki za każdą godzinę (czyli jeśli podróż w obie strony trwa 4 godziny, to klient płaci za dodatkowe 2 godziny sesji, jeśli 24 godziny – za dodatkowych 12 godzin).

UWAGA! ZAMAWIAJĄC SESJĘ INDYWIDUALNĄ ZGADZASZ SIĘ NA WARUNKI PRACY

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.