Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/YAGE/domains/tomaszkwiecinski.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Kluby NLP |

Kluby NLP

Kluby NLP Warszawa to idea wychodząca na przeciw potrzebom wielu ludzi zainteresowanych rozwojem osobistym. To odbywające się regularnie jednodniowe, tematyczne szkolenia, gdzie za symboliczną kwotę można otrzymać kawałek ciekawej wiedzy i w towarzystwie świetnych ludzi przećwiczyć technologie z zakresu przeróżnych obszarów życia. Relacje, inteligencja socjalna, podstawy coachingu, rapport i kalibracja, inteligencja seksualna
to tylko niektóre z tematów, jakie były do tej pory poruszane na naszych spotkaniach. Tomek prowadzi Kluby od 2009 roku, odbywają się one 1-2 razy w miesiącu i cieszą się niezmiennym zainteresowaniem!

 

Najbliższe wydarzenie:

Termin: 4 listopada 2012

 

Sekret Motywacji

Byłem w swoim życiu na wielu szkoleniach z motywacji. Na jednych łamało się deski, na innych chodziło po ogniu, na jeszcze innych krzyczało skacząc do sufitu. Na jeszcze innych w hipnozie przypominało się sobie najlepsze chwile życia i według nich programowało przyszłość. Efekt takiego szkolenia trwał od paru godzin aż do paru tygodni, jednak wszystkie łączyło jedno – gdy haj emocjonalny mijał, powracały stare strategie motywacyjne i do pewnych rzeczy było tak samo ciężko się zabrać jak wcześniej. Interesujące, że były to wciąż te same rzeczy.
Z drugiej strony mnóstwo jest osób, które potrafią zmienić swoje długoletnie nawyki w zetknięciu z nową sytuacją. Najbardziej znanym przykładem są chyba kobiety błyskawicznie rzucające palenie, gdy orientują się, że są w ciąży. Zmiana myślenia i idących za tym priorytetów potrafi zdziałać dużo więcej niż roztrzaskana w drobny mak deska. Główną kwestią jest tu oczywiście pytanie w jaki sposób samodzielnie zmienić swoje myślenie, bez czekania na raka, ciążę czy rozstanie z partnerem.

Na najbliższym szkoleniu Klubu pokażę Ci jak pracować z własną motywacją, również na przykładzie siebie – osoby, która przez 5 lat nie potrafiła odebrać dyplomu z uczelni, a teraz z powodzeniem realizuje międzynarodowe projekty, a swoje wizje zamienia w konkretne działania. Zastosuję wiedzę z dziesiątek sesji indywidualnych z klientami, którzy nie mogli się do czegoś zmotywować, gdyż mieli nieskuteczne podejście.

Podczas szkolenia:

  • poznasz rewolucyjne podejście do motywacji, którego nie spotkałem nigdzie indziej, a które jest oparte nie na eksplozji emocjonalnej, lecz na znajomości praw umysłu
  • zrozumiesz dlaczego motywacja wynika z konfliktów wewnętrznych i dlaczego wielu ludzi ma z nią tak duży problem
  • dowiesz się jak zabrać się do długo odkładanego zadania
  • poznasz dwa najbardziej uniwersalne powody, dla których ludzie nie mogą zrobić pewnych rzeczy
  • zrozumiesz jak zachodzi oszukiwanie siebie przy odkładaniu i jak je zdemaskować tak, by stało się zabawne i niemożliwe do utrzymania
  • nauczysz się jak stosować procedury pracy z konkretnym projektem
  • usłyszysz jak osobowość buntownika sabotuje również własne plany
  • zobaczysz jak i dlaczego umysł wyolbrzymia trudność niektórych zadań
  • dowiesz się jak stosować przydatne strategie motywacyjne gdy nie ma czasu na rozwiązywanie konfliktów wewnętrznych
  • przyswoisz podstawy filozofii Kaizen i sposoby wykorzystywania jej do realizacji celów

 

Jak zawsze na spotkaniach Klubu NLP, cena wynosi tylko 40 zł (płatne na miejscu). Jeśli weźmiesz ze sobą osobę, która jeszcze nie była na klubie, płacicie oboje po 30 zł. Musisz jedynie zgłosić to w mailu.

Żeby zapisać się na szkolenie, wyślij maila ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres nlpwarszawa@gmail.com o temacie “motywacja”.

Adres miejsca szkolenia podamy w mailu zwrotnym przed szkoleniem.

[SINGLEEVENT single_event_id=”klub-nlp”]

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.