Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/YAGE/domains/tomaszkwiecinski.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 THE ROOT |

THE ROOT

iluzja

Podczas sesji indywidualnych zauważyłem że ludzie niezmiernie rzadko reagują na to, co rzeczywiście się dzieje. Większość ich reakcji dotyczy bowiem tak naprawdę przeszłości – osoby które spotykają kojarzą się ważnymi postaciami z ich młodości; sytuacje w których się znajdują przypominają im kluczowe, bardzo często zabarwione najbardziej negatywnymi emocjami motywy z ich życia, a ich mapa świata jest w gigantycznej ilości stworzona z konstruktów dziecka i do tego niemal zupełnie nieświadoma i ukryta pod setkami mechanizmów obronnych.

Nauka w szkole z kolei, w trakcie której zapamiętywaliśmy chemiczne reakcje i budowę pajęczaków, nie przygotowała nas do istotnych zagadnień takich jak występy publiczne, budowanie biznesu, czy radzenie sobie ze związkowymi kryzysami. Nauczyciele nie przekazywali nam jak motywować się do działania które się powinno wykonać, jak zdobywać przyjaciół i utrzymywać te relacje w dobrym stanie ani jak zwiększać poczucia własnej wartości.

W takich okolicznościach można się zdziwić że wychowaliśmy się na w miarę normalne jednostki. Jednak człowiek jest istotą, która jest w stanie przystosować się do każdych warunków. W związku z tym, że tak wiele umiejętności nie zostało nam przekazane, powstało wiele szkoleń z rozwoju osobistego. Prawdopodobnie skoro czytasz te słowa to nawet na jakimś byłeś/aś albo przynajmniej przeczytałeś/aś kilka książek. Dlaczego miałbyś wybrać akurat to?

Przede wszystkim szkolenie robione jest według autorskiego programu. Oprócz elementów psychologii poznawczej, ewolucyjnej, systemowej, klasycznego NLP, hipnozy, technik motywacyjnych – czyli wszystkich konwencjonalnych elementów takich szkoleń – dostajesz tutaj zupełnie oryginalne narzędzia i podejście, które bierze się miedzy innymi z wszechstronnych zainteresowań autora. Jestem zarówno uczestnikiem międzynarodowego treningu psychologii transpersonalnej u Stanislava Grofa, Masterem NLP, certyfikowanym przez MEN nauczycielem bioenergoterapii, jak również absolwentem kursu IEMT, uczestnikiem warsztatów szamańskich i tantrycznych, magistrem filozofii, absolwentem szkoły reklamy czy trenerem relacji-damsko męskich. Współpracuję również z ośrodkiem leczącym uzależnienia. Jestem też narzeczonym kobiety pracującej w branży, psycholożki z którą razem udoskonalamy i tworzymy mnóstwo nowych sposobów pracy. Interesuje mnie zarówno naukowe podejście jak również praca poprzez intuicję.

Dlatego szkolenie, na którym mamy zarówno prostą lecz bardzo głęboką pracę na podświadomych przekonaniach, przyswajanie dużej ilości wiedzy, procesy intensywnego uwalniania emocji, długotrwałej pracy z ciałem i silne ćwiczenia oddechowe – można śmiało nazwać holistycznym. I to nie tylko dlatego, że jest to obecnie bardzo modny termin.

zmiana osobista

Po drugie, grupa jest kameralna. Maksimum 12 osób, w momencie gdy na sali jest kilku wykwalifikowanych asystentów gwarantuje indywidualne podejście, oraz to że w odpowiednim momencie na pewno będziesz mieć osobę, która się Tobą zajmie. 10 dni szkolenia wraz z noclegiem na sali z kolei zapewnia naprawdę głęboką podróż oraz odpowiednią ilość czasu, by móc przedrukować stare programy.

Duża ilość ćwiczeń pod okiem trenera i asystentów oraz codzienne moduły dodatkowe pomogą zarówno utrwalać wiedzę jak również trenować nowe umiejętności. Mimo iż zdarzają się momenty, gdy siedząc w transie na krześle będziesz chłonął wiedzę zawartą w historyjkach, jak w starym, dobrym NLP, szkolenie jest pełne Twojego działania i Twojej aplikacji umiejętności zdobytych w czasie szkolenia.

Zobaczysz autentyczną pracę na ludzkich problemach, od spóźniania się i braku organizacji poprzez palenie papierosów, problemy z wyborem drogi życiowej, motywację do nauki i prowadzenia firmy aż do potężnych programów z dzieciństwa ograniczających życie w tak potężnych sferach jak poczucie bezpieczeństwa, seksualność, poczucie wartości, relacje międzyludzkie, wyrażanie siebie czy akceptację tego, czego zmienić już się nie da.

Zobaczysz to za pomocą połączenia różnych metod: od mentalnych poprzez pracę z ciałem i procesem, wyrażanie emocji, aż do pracy z subiektywnym odczuwaniem własnego ciała (nazywaną przez rożne tradycje pracą z ciałem energetycznym) jak również duszą – która w tym ujęciu jest bardzo głębokim poziomem człowieka złożonym z archetypowych programów.

Dostaniesz tylko to, co według mnie działa – wszelka wiedza którą zdobyłem na różnych szkoleniach, ale nie przekonałem się do niej w 100%, zostanie tutaj pominięta. W zamian za to przekażę naukę holistyczną pokazującą człowieka jako spójny, czasem nie do końca działający program, który można zmienić jeśli się tylko chce. I zobaczysz to, co teraz może być dla Ciebie absolutnie niewyobrażalne- to jak często ludzie nie chcą zmienić swojego programu, sprzedając za absurdalne korzyści możliwość osiągnięcia szczęścia. Zobaczysz prawdopodobnie niesamowity moment, który zdarza się na każdej edycji, kiedy osoba stwierdza, że nie chce się czuć szczęśliwa. I dopiero po dłuższej chwili budzi się ze śmiechem ze snu, w który zapadła dawno temu.

Zauważysz niesamowicie skomplikowane i zapętlone działanie umysłu – uczestnicy innych edycji mogli widzieć jak objadanie może łączyć się ze śmiercią ojca trzydzieści pięć lat wcześniej, jak wieczne spóźnianie może doprowadzić do nielubianej koleżanki z podstawówki, jak zwlekanie ze zrobieniem strony internetowej wzięło się z krytyki matki sprzed 20 lat, a jak obsesja na punkcie seksu łączy się z wujkiem, który jako jedyny z rodziny nie ożenił się i był całe życie samotny.

Oficjalnych tematów będziemy przerabiać wiele – popracujemy z cieniem, linią czasu, modelowaniem, COEX-ami, wewnętrznym dzieckiem, prototypami, misją życiową, intuicyjnymi procesami czy różnymi technikami stosowanymi przez szamanów. A każdy z tych tematów to kolejna okazja do zobaczenia działania człowieka z jeszcze innej strony.

medytacja

Jesteśmy grupą specjalistów i wiemy jak ogólne prawa życiowe na temat miłości, akceptacji, poczucia wartości czy bycia sobą sprowadzić do konkretnych sytuacji i zbadać, czemu akurat w tej sytuacji sabotujesz sam siebie i nie możesz osiągnąć tego, co chcesz. Dlaczego ludzie kłócą się z partnerem mimo że miłość jest dla nich tak ważna i dlaczego nie mogą zabrać się do zrobienia prostego projektu chociaż wiedzą, że jest to konieczne? I dlaczego gdy mają wygłosić przemówienie przed większą publicznością czują stres pomimo tego, że na co dzień oceniają się całkiem dobrze?

Jeśli nie chcesz być kolejną osobą, która rozwój osobisty ogranicza do przeczytania kilku książek bądź racjonalizowania swoich obecnych działań i przyjmowania rozwojowych masek, tylko kimś, kto naprawdę chce poznać znaczenie zwrotu „z m i e n i ć s i e b i e” – serdecznie Cię zapraszam.

Dowiedz się jakie są dodatkowe korzyści z uczestnictwa w HPT

W celu mocniejszego wejścia w proces zorganizowaliśmy możliwość noclegu na sali! Tuż obok sali znajduje się też prysznic i supermarket

PAKIETY HOLISTIC PLANT TECHNOLOGIES

Z myślą o tych, którzy zdecydowali się kontynuować dalej ścieżkę Holistic Plant Technologies, przygotowaliśmy propozycję pakietów HPT wraz ze dużymi zniżkami finansowymi. Więcej informacji znajdziesz tutaj

OPINIA UCZESTNIKA POPRZEDNIEJ EDYCJI


Krzysztof Gąsior
pasjonat rozwoju osobistego

“The Root” to jedno z tych szkoleń na które się wybierasz i naprawdę nie wiesz co się stanie, bo oferta to jedno a życie to zupełnie inna historia:)
Brakuje mi słów aby wyrazić to wszystko czego doświadczyłem na szkoleniu “The Root” , a co najważniejsze – co wyniosłem z tych 10 dni.
Dla mnie było to zderzenie z rzeczywistością i spotkanie z prawdą na swój własny temat. Odkryłem wiele starych niedziałających programów np. najprostszy, który dotyczy większości społeczeństwa – czyli ciągłe odkładanie na później. “Kiedyś będę, kiedyś to zrobię…” Tak samo było w przypadku tego testymoniala czy regularnych treningów. Miałem go przygotować zaraz po szkoleniu, a czas mijał, mijał aż zrozumiałem ze kolejny raz mój umysł mnie “oszukuje” i zawsze znajduje coś ważniejszego. Do czasu aż, nie zastanowiłem się gdzie mój umysł mnie prowadzi, a dokąd faktycznie chce iść. Zmieniłem szybko niekorzystne przekonania i właśnie pisze ten tekst 🙂
W przypadku treningów potrafiłem wyznaczyć cel, wiedzieć – gdzie i po co idę, czego właściwie chcę a zawsze znajdowałem coś, przez co nie trafiałem na siłownię. Efekt? Przez ponad 2 lata szukałem na zewnątrz bodźców, które pchną mnie do działania, a wystarczyło zapytać siebie, dlaczego tak się dzieje,że nic nie robię? Dziś nie potrafię sobie wyobrazić tygodnia bez 2-3 porządnych sesji treningowych i ciesze się tym, że mam wyniki i powoli, krok po kroku, zmierzam w stronę swoich celów.
Podsumowując – “The Root” to ABSOLUTNIE nie jest szkolenie gdzie dostaniesz gotowe przepisy co powinieneś zrobić, aby żyło Ci się lepiej.
“The Root” to szkolenie, które uczy Cię sposobu myślenia, wskazuje drogę abyś sam w domowym zaciszu (kiedy boom szkoleniowy minie) znajdował te małe rzeczy i sposoby myślenia, które sprawiają kłopot i zmieniał je/naprawiał/modyfikował tak abyś żył zgodnie z tym KIM JESTEŚ i kim chcesz się stać.

REJESTRACJA 

[SINGLEEVENT single_event_id=”the-root-1367579917″]

Koszt noclegu w ośrodku podczas szkolenia: 20 zł za noc lub 100 zł za całość, 25 zł za noc przed szkoleniem lub po szkoleniu.

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.