Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/YAGE/domains/tomaszkwiecinski.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Pakiety |

Pakiety

Holistic Plant Technologies

Z myślą o tych, którzy zdecydowali się skorzystać z kilku szkoleń Holistic Plant Technologies, przygotowaliśmy propozycję pakietów HPT, dzięki którym możesz lepiej zadbać o swoją kieszeń.

PAKIET BASIC: oszczędzasz 5%

(w pakiecie jest uczestnictwo w szkoleniach The Root i The Stalk)
Zamiast 6050 zł, które zapłaciłbyś w przedpłacie, oszczędzasz 5% i Twoja cena wynosi 5747 zł.

PAKIET MEDIUM: oszczędzasz 7,5%

(w pakiecie jest uczestnictwo w szkoleniach The Root (x2), The Stalk i The Leaf)
Zamiast 9300 zł, które zapłaciłbyś w przedpłacie za 3 szkolenia, oszczędzasz 7,5% i Twoja cena wynosi 8602 zł. Dodatkowo po ukończeniu Leafa możesz przyjść jeszcze raz na Roota w celu obserwacji procesu komunikacyjnego.

PAKIET ADVANCED: oszczędzasz 10%

(w pakiecie jest uczestnictwo w szkoleniach The Root (x2), The Stalk (x2), The Leaf i The Flower)
Zamiast 12700 zł, które zapłaciłbyś w przedpłacie za 4 szkolenia, oszczędzasz 10% i Twoja cena wynosi 11430 zł. Dodatkowo po ukończeniu Leafa możesz przyjść jeszcze raz na Roota, a po ukończeniu Flowera – jeszcze raz na Stalka.

PAKIET HOLISTIC PLANT MAX: oszczędzasz 15%

(w pakiecie jest uczestnictwo we wszystkich podstawowych 5 szkoleniach HPT)
Zamiast 16250 zł, które zapłaciłbyś w przedpłacie, oszczędzasz 15% i Twoja cena wynosi 13812 zł. Dodatkowo przez 18 miesięcy od daty pierwszego Roota na którym się pojawisz, możesz wchodzić na każde podstawowe szkolenie HPT nieograniczoną ilość razy.

PAKIET WŁASNY

Jeśli chcesz wykupić więcej niż jedno szkolenie, jednocześnie mając inną propozycję niż podane wyżej – skontaktuj się z nami, a na pewno się dogadamy!

UWAGA!

Zaznaczamy, że wykupienie pakietu nie oznacza automatycznie otrzymania certyfikatu trenerskiego, na który trzeba wypełnić dodatkowe wymogi i zdać egzamin.

Zastrzegamy też sobie prawo do odmówienia wstępu na poszczególne szkolenia w bardzo wyjątkowych przypadkach, gdy widzimy, że uczestnik nie pracuje nad sobą i nie jest na takowe szkolenie gotowy. W takiej sytuacji albo czekamy na kolejną edycję albo rozliczamy się z uczestnikiem.

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.