Dodatkowe korzyści z uczestnictwa w HPT

Jako uczestnik projektu Holistic Plant Technologies (a stajesz się nim po odbyciu szkolenia The Root) możesz skorzystać z wielu dodatkowych bonusów, które dla Ciebie przygotowaliśmy w celu Twojego łatwiejszego i efektywniejszego rozwoju po szkoleniu.

Oto ułatwienia jakie wprowadziliśmy do tej pory (co jakiś czas dodawane są nowe):

  • zniżki na prowadzone przez Tomka kluby NLP (rosnące wraz z ilością odbytych szkoleń)
  • możliwość uczestniczenia w coachingach i treningach indywidualnych prowadzonych przez Tomka oraz innych trenerów HPT za 50% ceny
  • dostęp do zamkniętych szkoleń tematycznych z zaawansowaną wiedzą oraz materiałów z tychże szkoleń
  • szkoleniowe produkty audio i video z otwartych szkoleń Tomka za 50% ceny
  • częste promocje u innych trenerów rozwoju osobistego, którzy dla uczestników HPT mają tańszy wstęp na poszczególne szkolenia
  • dostęp do zamkniętych grup (już w niedalekiej przyszłości forum) dyskusyjnych, na których na bieżąco omawiamy różne zagadnienia rozwojowe, dzielimy się aktualną pracą ze sobą, zadajemy pytania innym
  • w razie pragnienia zostania trenerem lub coachem – możliwość zdobywania doświadczeń poprzez asystowanie czy prowadzenie zamkniętych klubów HPT (dla osób, które ukończyły minimum 3 szkolenia HPT)
  • darmowe eventy rozwojowe dla uczestników HPT

Dodatkowo, bardzo często się zdarza się zawieranie bliskich relacji z uczestnikami czy trenerami, które po tak głębokich procesach jakie zdarzają się na sali szkoleniowej, przenoszą się poza nią.
Nie możemy Ci obiecać przyjaźni, bo nie jest to rzecz, którą można zyskać w zamian za wykupienie szkolenia. Bazując jednak na przeszłości, zaznaczamy, że większość uczestników HPT spotyka się często poza warsztatami, zawierając przyjaźnie czy związki, mieszkając razem, tworząc wspólne projekty czy też po prostu bawiąc się w gronie osób z podobnymi wartościami i zainteresowaniami.
Jeśli łączy Cię z nami pasja do rozwoju, ciekawość tego jak działa Człowiek i jego mechanizmy oraz chęć pomocy innym ludziom – zapraszamy do naszego grona 🙂

Wchodząc na pokład statku “Holistic Plant Technologies” stajesz się członkiem pięknej wyprawy przez całe tęczowe spektrum bycia Człowiekiem. Tomek jako doświadczony kapitan, prowadzi Cię po mapie skarbów, wybierając najsmakowitsze kąski i wyciskając z nich całą esencję. Zwiedzisz niesamowite krainy: Ciała, Emocji, Uczuć, Umysłu i Ducha, by później zrozumieć, że tak na prawdę nie byłeś w wielu miejscach i nie musisz już szukać skarbów, jesteś na jednej harmonijnej planecie nazwanej Twoim imieniem, która cała jest największym skarbem. Z tej wyprawy wrócisz nie tylko: nasycony niesamowitymi przeżyciami, unikalną wiedzą i praktycznymi umiejętnościami, ale przede wszystkim z wspaniałym przyjaciółmi, z którymi ramię w ramię będziesz danej podróżować po oceanie przygód zwanym Życiem.

Tomek, dziękuję za stworzenie miejsca, w którym mogłem nauczyć się tak wiele i poznać tak wspaniałych ludzi.

Michał Trochimczyk
informatyk, pasjonat rozwoju osobistego

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.