Ukończone szkolenia

Psyche & Eros – Stanislav Grof

Spiritual Emergency: Understanding and Working With the Crises of Transformation – Stanislav Grof, Diane Haug

Shamanism – Exploration of Traditional Wisdom – Diane Haug, Diana Medina

Music & Transcendence – Diana Medina – 2 razy (raz jako asystent)

Spiritual Quest – Attachment and Addiction – Tav Sparks

Holotropic Paradigm – Tav Sparks

Holotropic Breathworks – The Power Within: Bodywork module – Sitara Blasco

Holotropic Certification Instensive – Tav Sparks, Diana Media, Mireya Alejo Marcet, Tom Francescott, Vicky Nicholson

Holotropic Breathwork workshop – Jean Farrel, Thomas Liska

Double Breathwork workshop – Stanislav Grof, Jean Farrel, Thomas Liska

Trening interpersonalny – ośrodek INTRA

Coaching kariery – Adam Dębowski

Team coaching – Adam Dębowski

Coaching biznesowy – Adam Dębowski

Wstęp do Non-Violent Communication – Łukasz Bieliński

Praktyk NLP – Mateusz Grzesiak (oraz 5 razy jako asystent)

Master NLP – Mateusz Grzesiak

Wyjątkowy Nauczyciel – Mateusz Grzesiak

Trance –formations – Richard Bandler, John La Valle

Integral Eye Movement Therapy – Andrew Austin

Mandala of Being – Mateusz Grzesiak

Mistrz Sceny – Adam Dębowski

 

Oddychanie Holotropowe – Milan Hrabanek (5 razy)

Warsztat Szamański  – Milan Hrabanek

Proces Tworzenia Metodą ISEDO (stopień I, II, III)- Anna Brandysiewicz

ISEDO – warsztat dla nauczycieli – Anna Brandysiewicz

Munay-ki stopień I i II – Inirabi

Warsztaty Medytacji Osho – Norbert Kulesza

Tybetańska Joga Tsalung – Wojciech Pluciński

Aktywacja 22 czakr (3 razy)- Inirabi

Wewnętrzne przewodnictwo – Inirabi

Inicjacja Kahunów – Inirabi

Inicjacja bębnem – Inirabi

 

Reiki I – Jacek Zawłocki

Reiki II – Jacek Zawłocki

Reiki I – Michał Jankowiak

Reiki II – Michał Jankowiak

Reiki III (poziom mistrzowski) – Michał Jankowiak

Bioenergoterapia – Ryszard Roman Ulman

Bioenergoterapia II – kurs nauczycielski – Ryszard Roman Ulman

Kundalini Reiki I – Marcin Golec

Kundalini Reiki II – Marcin Golec

Kundalini Reiki III (poziom mistrzowski)- Marcin Golec

Clavipunktura – Ryszard Ulman

 

Usuwanie bólu za pomocą hipnozy – Michel Perez

Wstęp do Hipnozy Zaawansowanej – Michel Perez

Hipnoza i Szamany – Mateusz Grzesiak

Bioenergia i magnetyzm I i II (2 razy) – Michał Jankowiak

Transformacja – Michał Jankowiak

Hipnoza V – Magia i mistyka – Michał Jankowiak

Hipnoza klasyczna – Michał Jankowiak, Michał Dura

 

Original Play – Fred Donaldson

5 rytmów – Michel Wery

Recall Healing – Rafał Daniluk

Warsztaty masażu Akua – stopień I – Etira

Narodziny do życia w miłości – Estera Sawicka

 

Technologie świadomości – Mateusz Grzesiak(oraz 2 razy jako co-trener)

Advanced NeuroModels – Mateusz Grzesiak

Język ciała – Mateusz Grzesiak

Neurokinestetyka – Michał Jankowiak

Sensory Acuity – Michał Jankowiak

 

Inteligencja Seksualna – Mateusz Grzesiak

Alpha Male – Mateusz Grzesiak (oraz 4 razy jako asystent)

Code Access – Magda Fedor

Magia Flirtu – Kacper Korzeniewski

Cudowne Relacje – Adam Dębowski

Inteligencja Emocjonalna – Andrzej Setman

Błędy rodzicielskie – Mateusz Grzesiak

 

Zarządzanie czasem – Aureliusz Górski

Master Sales – Mateusz Grzesiak

Zaawansowana lingwistyka – Mateusz Grzesiak

Motywacja Twoim podejściem do życia – Adam Dębowski, Jan Grzesiak

Time Management – Mateusz Grzesiak

Osiąganie celów – Mateusz Grzesiak

Zarządzanie czasem – Adam Namysłowski

Energia sukcesu – Adam Dębowski, Mariusz Kierdelewicz

 

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.