Testymoniale

Kamil Dunowski
przedsiębiorca, trener.
JankiewiczWydałem fortunę na szkolenia u czołowych trenerów w kraju. Kiedy szkoleniowy high opadał, wszystko wracało do stanu przed szkoleniem. Prawdziwe zmiany zaczęły się dziać dopiero u Tomka. Było spokojniej, bez blichtru i przedstawień, ale wewnętrznie zadziało się najwięcej. Jeżeli szukasz długotrwałej poprawy jakości życia i efektywności, to wszystkim polecam Tomka.
Bogumił Jankiewicz
właściciel sieci Bobby Burger
Paweł Jan MrózJeśli szukasz człowieka, który włoży całe swoje serce, wiedzę i doświadczenie w rozwiązanie Twoich problemów, pomoże Ci na twojej drodze rozwoju z szacunkiem i mocą, Tomek Kwieciński jest człowiekiem, którego szukasz. W swojej pracy wiele mówię o tym jak ważny jest holistyczny rozwój. Mogę z całą pewnością i zaufaniem polecić Tomka ponieważ jest jednym z kilku trenerów i coachów, pracujących w Polsce, którzy ucieleśniają zasadę harmonijnego rozwoju we wszystkich przestrzeniach życia.

Tomek ma wielkie zaangażowanie w to co robi i prawdziwą misję doskonalenia świata. Wielu ludziom imponuje jego duchowa świadomość i wewnętrzny spokój, emanujący z wnętrza. Jeśli dodasz do tego najnowsze technologie doskonalenia umysłu, ciała i ducha, NLP, medytację, pracę z energią, techniki Stanislava Grofa, otrzymasz unikalne połączenie wyjątkowego nauczyciela.

Ja osobiście zaufałem Tomkowi i wielokrotnie prowadzimy siebie nawzajem, przez nasze indywidualne procesy, oferując jeden drugiemu super-wizję i wsparcie. A na dokładkę jest po prostu dobrym człowiekiem, przyjacielem i fajnym gościem.
Paweł Jan Mróz | polskaakademianlp.pl
psycholog, coach i doradca, , właściciel Polskiej Akademii NLP, trener NLP i bezpośredni uczeń J. Grindera

Piotr RzepkaUczestniczenie w szkoleniu prowadzonym przez Tomka jest doświadczeniem niezwykłym. Łączy on pasję, witalność i bystrość umysłu z ogromną wiedzą, głęboką mądrością i duchowym doświadczeniem, co skutkuje profesjonalnym i unikalnym podejściem do tematu. Wszystko dodatkowo okraszone dawką humoru i ciekawymi dygresjami. Jednocześnie patrząc na Tomka ma się wrażenie, iż człowiek ten znalazł już swój mit życiowy, którym skrupulatnie i stanowczo podąża. Ze szkolenia natomiast wynosi się o wiele więcej niż sam temat, wynosi się cząstkę sposobu bycia Tomka.
Piotr Rzepka | www.piotrrzepka.pl
terapeuta, pedagog i trener holistycznego rozwoju.

Już pierwszego dnia znajomości z Tomkiem uderzył mnie jego niesamowity i niesopotkany wcześniej u męzczyzn urok osobisty. W moim zyciu osobistym był to dosyć ciężki okres. Podczas długich rozmów Tomasz uświadomił mi wiele rzeczy, które pozwolały na uporaie się z powracającymi problemami. Pomyślałam wtedy, ze mogłabym dużo stracić pozwalając na naturalne wygaśnięcie tego kontaktu. I tak na przestrzeni długiego już czasu dostrzegam jak wiele razy kierując się po przyjacielską radę, dostawałam zupełnie nowe spojrzenie na sprawę i nowe doń podejście, umozliwiające mi ostateczne ułożenie swojego życia osobistego i bycie po prostu szczęśliwą kobietą.

Aneta Głowala

Miałem okazję poznać Tomka zarówno “zawodowo” (na szkoleniu) jak i bardziej prywatnie. Zarówno zawodowy jak i prywatny Tomek jest bardzo otwarty i bezpośredni.
Otwarty – bo swoją wiedzę czerpie z bardzo wielu źródeł, nie tylko z książek i innych materiałów pisanych, ale co najważniejsze z własnych przeżyć i doświadczeń, które jak na młodego człowieka ma bardzo bogate. Możesz z nim porozmawiać na tematy te “głębsze”, bardziej intymne, jak również na te zwykłe i codzienne. A wszystko przez to, że Tomek jest bardzo bezpośredni i nie okazuje wstydu, zachowując przy tym polityczną poprawność.Jeśli zastanawiasz się czy warto poznać Tomka, odpowiem, że warto. Jest nie tylko dobrym trenerem, ale dobrym człowiekiem, co uważam za najsilniejszy argument

Daniel Rydel
założyciel klubu NLP Lublin

Tomka znam jeszcze z czasów liceum. Poznałem go jako wspaniałego człowieka i przyjaciela. Już od początku znajomości bardzo przypasowała mi jego chęć do robienia wielu zwariowanych czynności, tworzenia lepszej alternatywy dla nudnego świata większości rówieśników ograniczajacych się tylko do nauki i imprez. Z każdym rokiem znajomości Tomek rozwijał się w tempie ekspresowym. Myślę że to po części zasługa wielu ciężkich przeżyć w tamtym okresie. Przywołując zasadę “co mnie nie zabije to mnie wzmocni”, Tomek jest teraz jak skała. Ale to może potwierdzić tylko jego ukochana, którą Tomek spotkał po latach poszukiwań. Dzięki tak wspaniałej kobiecie u boku Tomek jest spójny w nauczaniu jak się odnaleźć w relacjach damsko-męskich. Bo wie, że uwodzenia nie uczy się dla samego uwodzenia, lecz by spotkać w końcu drugą połowę. I to podejście jest diametralnie inne od pseudopodrywaczy którzy całe życie będą biegać po galeriach handlowych zaczepiając Bogu ducha winne matki z córkami

Maciej Kapuściński
doradca Finansowy

Tomek jest osobą nieustannie inwestującą czas i energię w rozwój. Każda rozmowa z nim w ostatnim czasie prowadziła mnie do rewolucyjnych zmian w życiu i samym podejściu do niego.Bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą, przekazuje ją w sposób bardzo intuicyjny i zrozumiały, popiera wieloma doświadczeniami i przykładami życiowymi. Znając część jego historii życiowej, mogę śmiało powiedzieć, że zmiana jest jego powołaniem, Ktoś kiedyś wskazał mu kierunek a Tomek z kolei sam teraz pomaga innym w tym. Te kilka słów tutaj nie mogą naprawdę ukazać tego jakim człowiekiem on jest. Mogę śmiało powiedzieć że współpraca z Tomkiem rokuje w naprawdę zajebistym kierunku.

Jakub Białek
student fizyki, asystent na szkoleniach Klubu NLP Warszawa

Tomek jest z pewnością nietuzinkową postacią. W ciekawy sposób potrafi połączyć interesujące poglądy wielu systemów zawierających w sobie cenne rady dotyczące życia człowieka zaczynając od filozofii, aż po duchowość wschodu… cechuje go wysoki pragmatyzm, który zręcznie łączy z troską o dobro swoich przyjaciół i otwartym podejściem skierowanym na drugiego człowieka. Zakrapia to wszystko dużą dozą humoru i doświadczeniem życiowym. Jest to osoba z którą łatwo rozmawiać o rzeczach prostych i trudnych, mając pewność że wyciągnie się z tego wiele cennych doświadczeń. Jednakże najciekawsza jest w tym zabawa. To cudownie lekkie podejście które sprawia że łatwo uczymy i przyswajamy od siebie informacje, a zarazem czerpiemy z tego masę radości.Taki jest właśnie Tomek otwarty, zabawny i skuteczny.

Adam Kościuk
socjolog, terapeuta

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.