Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/YAGE/domains/tomaszkwiecinski.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Filmowy Klub Rozwoju Osobistego HPT |

Filmowy Klub Rozwoju Osobistego HPT

Termin najbliższego szkolenia:6 maj 2012 o 19:00

Wstęp tylko dla tych osób, które były już u mnie na jakichkolwiek szkoleniach (włączając w to kluby NLP)

Filmowy Klub Rozwoju Osobistego HPT to nowatorska inicjatywa łącząca zarówno zwyczajową rozrywkę, jaką jest oglądanie filmów, ze szkoleniem.

Jest to integracja mojej drogi trenerskiej jak i ukończonego przeze mnie Wydziału Filmu i Telewizji. Będzie to cyklicznie organizowany event zawierający elementy arteterapii, a jego plan polega na tym, że oglądamy ogólnodostępne (np na youtubie) filmy – (to istotne w kwestii praw autorskich) – a w trakcie robimy pauzy i analizujemy oglądany właśnie fragment pod kątem psychologii, socjologii, sztuki, biznesu, duchowości, antropologii i wszelkich innych rzeczy zawierających się w szerokiej kategorii rozwoju osobistego. Przy okazji będę tłumaczył sporo ciekawostek a propos kinematografii i kręcenia filmów.

Oglądać będziemy filmy uznawane za ważne, głośne, kontrowersyjne, skandaliczne, kasowe czy po prostu ciekawe.

Głównym celem eventu jest zrobienie wielotematycznego, nieprzewidywalnego szkolenia na podstawie filmu oraz podświadoma nauka o wyciąganiu strategii z każdego filmu oraz każdej sytuacji, w której jesteście. Kolejną korzyścią będzie nauka kalibracji i odczytywania ukrytych informacji z ludzkich zachowań.

Natomiast skutkiem ubocznym będzie poznanie lepiej kinematografii oraz zapoznawanie dużych ilości ludzi interesujących się rozwojem osobistym 🙂

LOGISTYKA

Spotkania będą odbywały się w tygodniu o 17 lub 18 (zależnie od długości filmu)
W tym momencie planuję je raz na miesiąc, a jeśli zainteresowanie będzie duże – postaram się robić spotkania częściej.

Ceny będą przystępne nawet dla licealistów – od 20 do 30 zł w zależności od sali

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.