Osiąganie celów

Osiąganie celów

Często spotykam się z osobami, które pomysłów i wizji mają pod dostatkiem, ale z jakiegoś powodu nie potrafią ich zrealizować, ciągle tkwiąc na poziomie marzyciela. Niektórzy nawet znaleźli już misję życiową i na ogólnym poziomie doskonale wiedzą, co chcą w życiu robić, lecz wciąż mają problem ze zmianą idei w konkretny biznesplan.

Wykorzystując wiedzę z takich dziedzin jak NLP, inteligencja finansowa, zarządzanie czasem, praca z motywacją, wdrażanie nawyków, planowanie na różnych rodzajach linii czasu czy też hipnoza – możesz zacząć faktycznie wykonywać swoje śmiałe plany w skuteczny sposób – niezależnie od tego, czy jest to budowa firmy, kariera sportowa, zmiana pracy, zwiększenie zarobków lub ilości wolnego czasu, rozwój w jakiejś dziedzinie czy jakiekolwiek konkretne osiągnięcie.

Zrozumiesz jakie do tej pory popełniałeś/aś błędy w zarządzaniu swoim projektem oraz dostaniesz narzędzia, by móc samemu być swoim własnym menedżerem.

Jeśli chcesz pozbyć się problemów, które Cię trapią albo rozwinąć swoje umiejętności i potencjał, a tym samym podnieść jakość swojego życia zapraszam na Coaching.

Z aktualnym cennikiem możesz zapoznać się na podstronie Czym jest coaching

Skontaktuj się:

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.