Deprecated: Function create_function() is deprecated in /usr/home/YAGE/domains/tomaszkwiecinski.pl/public_html/wp-content/plugins/events-manager/widgets/em-events.php on line 208 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /usr/home/YAGE/domains/tomaszkwiecinski.pl/public_html/wp-content/plugins/events-manager/widgets/em-locations.php on line 131 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /usr/home/YAGE/domains/tomaszkwiecinski.pl/public_html/wp-content/plugins/events-manager/widgets/em-calendar.php on line 76 Coaching |

Coaching

Coaching jest popularną obecnie metodą pracy z drugim człowiekiem i pomaganiem mu w osiągnięciu jego celów. W klasycznej formie polega na czasem na ewentualnej pomocy klientowi w korekcie lub znalezieniu jego celu, oraz na psychologicznej pracy polegającej na wspieraniu klienta w radzeniu sobie z przeszkodami.

Metoda stosowana przeze mnie zawiera w sobie bardzo dużo elementów coachingu, ale również terapii transpersonalnej (której uczę się w Grof Transpersonal Training). Wprowadzam czasem również elementy mentoringu, treningu indywidualnego i poradnictwa – wszystko zależy od potrzeb klienta i staram się nie ograniczać sztywnymi zasadami dotyczącymi każdej z form pracy, jeśli uznamy, że sytuacja tego wymaga. Ilość i czas spotkań również uzależniamy od tego, jakie są preferencje i potrzeby klienta.

Nazywam to jednak dla uproszczenia coachingiem, ponieważ mimo wszystko najbliżej temu do coachingu, a nazywanie tego sesją indywidualną jest zbyt niejasne – może tam się pod tą nazwą kryć każda metoda pracy.

Dla wielu osób są to oczywiście nieistotne szczegóły, ponieważ najbardziej zależy im na odpowiedzi czy otrzymają pomoc w danym problemie. W innych zakładkach, takich jak Self-coaching, czy Związki – piszę więcej o szczegółowych problemach, w których udzielam pomocy klientom.

Cennik:

Cena sesji indywidualnej na żywo:
1h – 300 zł
2-5h – 250 zł/h
Pakiet 5 h – 1050 zł
Pakiet 10 h – 1970 zł
Pakiet 100 h – 16 600 zł
Przy większej liczbie godzin, lecz innej niż wymienione – możliwość negocjacji.

Istnieje także możliwość zamówienia sesji indywidualnej przez Skype.
1h – 185 zł
Pakiet 5 h – 800 zł
Pakiet 10 h – 1450 zł

W specyficznych sytuacjach, jeśli chcesz zapytać o jedną, konkretna kwestię – możesz zamówić coaching mailowy.
1mail – 100zł
Pakiet 10 maili – 900 zł

Przy większej liczbie sesji możliwość negocjacji.

Przy każdym pakiecie ustalamy czas możliwy na jego wykorzystanie (najczęściej jest to rok). Po upływie tego czasu klient zobowiązany jest dopłacić do pełnej kwoty, jeśli nie zrobił tego wcześniej.

Jeśli chcesz pozbyć się problemów, które Cię trapią albo rozwinąć swoje umiejętności i potencjał, a tym samym podnieść jakość swojego życia – zapraszamy!.
Skontaktuj się z nami:  info@tomaszkwiecinski.pl

COACHING KRYZYSOWY
W kryzysowej sytuacji (lub jeśli klient ma po prostu takie preferencje) można zamówić coaching który odbędzie się w ciągu najbliższych 24 godzin. Cena za takie spotkanie wynosi 650 zł za każdą godzinę.

COACHING Z DOJAZDEM
Istnieje możliwość zamówienia coachingu w dowolne miejsce w Polsce i na świecie. Oprócz standardowej ceny coachingu, klient pokrywa też w takim wypadku koszty dojazdu oraz koszt czasu dojazdu – 25% stawki coachingowej za każdą godzinę (czyli jeśli podróż w obie strony trwa 4 godziny, to klient płaci za dodatkową godzinę coachingu, jeśli 24 godziny – za dodatkowych 6 godzin).

UWAGA! ZAMAWIAJĄC COACHING ZGADZASZ SIĘ NA WARUNKI PRACY COACHINGOWEJ

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.