Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/YAGE/domains/tomaszkwiecinski.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Sesje indywidualne |

Sesje indywidualne

W indywidualnej pracy stosuję metody terapii transpersonalnej, behawioralnej, transgeneracyjnej oraz coachingu. Mimo, iż metody niejednokrotnie różnią się między sobą – bardzo często klienci potrzebują kombinacji kilku z nich, by móc trwale rozwiązać swojego problemy.Wszystko zależy od potrzeb klienta i staram się nie ograniczać sztywnymi zasadami dotyczącymi każdej z form pracy, jeśli uznamy, że sytuacja tego wymaga. Ilość i czas spotkań również uzależniamy od tego, jakie są preferencje i potrzeby klienta.

Cennik:

Cena sesji indywidualnej na żywo:
1h – 450 zł
2-4h – 350 zł/h
Pakiet 5 h – 1500 zł
Pakiet 10 h – 2800 zł
Pakiet 100 h – 24 000 zł
Przy większej liczbie godzin, lecz innej niż wymienione – możliwość negocjacji.

Istnieje także możliwość zamówienia sesji indywidualnej przez Skype lub inne komunikatory online.
1h – 300 zł
Pakiet 5 h – 1350 zł
Pakiet 10 h – 2500 zł

Przy większej liczbie sesji możliwość negocjacji.

Przy każdym pakiecie ustalamy czas możliwy na jego wykorzystanie – (jeśli nie zaznaczymy inaczej jest to rok). Po upływie tego czasu klient zobowiązany jest dopłacić do pełnej kwoty, jeśli nie zrobił tego wcześniej.

Jeśli chcesz pozbyć się problemów, które Cię trapią albo rozwinąć swoje umiejętności i potencjał, a tym samym podnieść jakość swojego życia – zapraszamy!.
Skontaktuj się z nami:  info@tomaszkwiecinski.pl

COACHING KRYZYSOWY
W kryzysowej sytuacji (lub jeśli klient ma po prostu takie preferencje) można zamówić coaching który odbędzie się w ciągu najbliższych 24 godzin. Cena za takie spotkanie wynosi 800 zł za każdą godzinę.

COACHING Z DOJAZDEM
Istnieje możliwość zamówienia coachingu w dowolne miejsce w Polsce i na świecie. Oprócz standardowej ceny coachingu, klient pokrywa też w takim wypadku koszty dojazdu oraz koszt czasu dojazdu – 50% stawki coachingowej za każdą godzinę (czyli jeśli podróż w obie strony trwa 4 godziny, to klient płaci za dodatkowe 2 godzin coachingu, jeśli 24 godziny – za dodatkowych 12 godzin).

UWAGA! ZAMAWIAJĄC SESJĘ INDYWIDUALNĄ ZGADZASZ SIĘ NA WARUNKI PRACY/a>

X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.