Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/YAGE/domains/tomaszkwiecinski.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Proste ćwiczenie biznesowe |

Proste ćwiczenie biznesowe


Żeby zwiększyć przychody przedsiębiorca może zrobić przynajmniej 4 rzeczy

  1. Zwiększyć liczbę klientów (np. tworząc nowy produkt dla nowej grupy docelowej – kosmetyki do twarzy dla mężczyzn)
  2. Sprawić, by klienci robili większe transakcje (np. dając zniżki przy większych zakupach – tańsze frytki przy zamówieniu burgera)
  3. Sprawić, by klienci robili częściej transakcje (np. tworząc często nowe edycje produktów – np. nowy model telefonu)
  4. Zwiększyć ceny (np. ZUS 🙂 )

Wielu nie próbuje zrobić nic konkretnego, czekając, aż problem rozwiąże się sam.

Większość za wszelką cenę trzyma się jednego z tych rozwiązań, nie wpadając na to, że dużo mniejszym kosztem można zastosować inne.

Dlatego jeśli masz zastój w biznesie, albo po prostu chcesz zwiększyć przychody – zadaj sobie cztery pytania o wymienione wyżej punkty.

Na początku zapisuj bez cenzury wszystkie pomysły, by pobudzić kreatywność. Później poddaj je niezbędnej krytyce i zostaw te sensowne, zwłaszcza takie, które można wprowadzić od razu niewielkim kosztem.
Do zastosowania od razu, z efektami praktycznie od razu.

SmartLove

Jeśli sądzisz, że powodzenie w związku zależy tylko od przeznaczenia, partnerzy są po prostu albo dopasowani albo nie, a wszystko co robią dla siebie musi wynikać ze spontanicznych impulsów – to szkolenie z pewnością Cię nie zainteresuje.

Dowiedz się więcej
X

Dowiedz się jak zbudować udany związek

Pobierz trzy darmowe video.

Nie, dzięki.